TOMEX opinie

użytkowników Google

Szanowni klienci - zapraszam do czytania jak też dodawania opinii o firmie TOMEX, naszej pracy i usługach. Oto krótka instrukcja jak dodać opinię:

dodawanie-opinii-google1

dodawanie-opinii-google2

opinia z Google

Oddałem samochód do firmy TOMEX w celu usunięcia wgnieceń po gradobiciu dach i maska samochodu miały wgnioty. Jakie miłe było moje zaskoczenie, kiedy po kilku godzinach pan Tomek zadzwonił z informacją: praca wyciągania wgnieceń zakończona! Pojechałem odebrać samochód z sercem na ramieniu... po wgnieceniach ani śladu! Lakier jak nowy! Z całą mocą polecam firmę TOMEX, wg mnie praca wykonana na medal!

Cezary, 18 czerwca 2015 o 18:03:
Edytuj

W dniu dzisiejszym, w celu usunięcia wgnieceń w dachu mego samochodu oddałem go w "rączki" Pana Tomasza z firmy "TOMEX bez lakieru". Wcześniej już po oględzinach auta, Pan Tomasz stwierdził, iż chyba ktoś już próbował niektóre z tych wgniotek nieudolnie wyciągnąć – co było prawdą. (wcześniej próbę tę podjęłą pewna reklamująca się w internecie znana firma, której nazwę pominę). Pan Tomasz stwierdził, że ma dwie wiadomości – dobrą i mniej dobrą, a mianowicie, że da się to zrobić dobrze, ale auto trzeba zostawić na cały dzień. Cóż było robić – auto nowe (6 miesięcy), a przyczyna wgnieceń w dachu nieznana (prawdopodobnie ktoś się po aucie przeszedł, nie wiem nawet kiedy, lub … diabli wiedzą co). Rzadko oglądałem dach auta, najczęściej maskę i drzwi, ale teraz … . Te wgniotki nie były aż tak bardzo widoczne, ale bardzo denerwowały. Samochód odebrałem naprawiony po wcześniejszej informacji telefonicznej, a dach mego samochodu znów wygląda jak nowy z fabryki. Robota zrobiona przez Pana Tomasza bardzo fachowo i widać, że zna się na rzeczy. Polecam wszystkim w potrzebie usługi Pana Tomasza.

  TOMEX usuwanie wgnieceń karoserii

TOMEX - Tomasz Styś
ul. Aluzyjna 33f m 110
03-149 Warszawa
od 20-09-2017 zmiana adresu siedziby
ul Światowida 75
Telefon: ☎ 501 371 298